Навчальні програми та міжнародні стажування
«Програма лідерства для громадського здоров’я»
«Інтервенційна епідеміологічна служба» (IEC)
Всесвітня програма лабораторного лідерства (GLLP)
Можливості для студентів та викладачів спеціальності «Громадське здоров’я»
Водночас взяти участь в різноманітних додаткових програмах та стажуваннях можна ще в статусі студента. Студенти та викладачі спеціальності «Громадське здоров’я» мають розширені можливості для академічної мобільності. Вітчизняні навчальні та наукові заклади налагодили систему зв’язків з відповідними установами багатьох країн світу.
До прикладу, кафедра технологій медичної діагностики, реабілітації та здоров’я людини Житомирського медичного інституту, яка, серед іншого, випускає магістрів за спеціальністю 229 «Громадське здоров’я», має контакти з університетами Польщі, Словаччини та Естонії. Відбуваються спільні науково-практичні конференції, обміни, стажування викладачів кафедри за кордоном і лекції запрошених іноземних професорів в Житомирі. Студенти кафедри за програмою Еразмус+ навчаються за обміном в закордонних ЗВО. За кошти міжнародних партнерів в інституті створили навчально-тренінговий центр та лабораторію.У Сумському державному університеті виконуються міжнародні освітні проєкти в рамках Erasmus+, за програмою Жана Моне, а також міжнародні гранти, зокрема, програми Горизонт-2020, Міжнародного фонду «Відродження», україно-латвійських проєктів та ін.
Кафедра громадського здоров’я Національного медичного університету імені О.О.Богомольця бере участь у проєкті з міжнародної мобільності в рамках Програми ЄС Erasmus+ спільно з Університетом Ґетеборга (Швеція).
Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Тернопільський національний медичний університет є частиною проєкту Erasmus+ «Розбудова академічного потенціалу глобальної охорони здоров’я в регіоні Східної Європи та Центральної Азії» (BACE), в межах якого університети співпрацюють із закладами вищої освіти Норвегії, Німеччини, Грузії, Казахстану. В рамках виконання завдань проєкту, зокрема, було створено Регіональний альянс Східної Європи/Центральної Азії (EECA) з глобального здоров’я.
Зміст сторінки
Розділ підготовлений за матеріалами сайтів ЦКПХ, ЦГЗ, МОЗ, Кабінету Міністрів України, business.diia.gov.ua, publichealthdegrees.org/careers/, видання «Принципи відновлення та трансформації системи охорони здоров’я в Україні. Копенгаген, Європейське регіональне бюро ВООЗ, 2022 р. Ліцензія: CC BY-NC-SA 3.0 IGO» та даних з відкритих джерел